Vyberte stranu

NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ OBJEKT
ALVINCZYHO ULICA
KOŠICE – STARÉ MESTO

Hľadáte priestory pre zriadenia vašej prevádzky, kde by ste mohli zároveň aj bývať? Alebo hľadáte investičný zámer, kde viete budovu prekvasifikovať a zarobiť na predaji 2 bytových jednotiek?

Možností je viacero, tak sa poďte nanich pozrieť.

Videoprehiadka

podlahové kúrenie

5 izieb

2 kúpeľne

solárne panely

úžitková plocha 216m²

po rekonštrukcii

Fotogaléria

Cena:

399 000 €

Popis

Objekt je situovaný vo výbornej lokalite v časti Košice – Staré mesto, konkrétne na Alvinczyho ulici hneď vedľa novostavby Albelli. Vďaka tomu je táto budova ideálnym riešením pre naplnenie vašich potrieb. Na všetky smery je skvelá dostupnosť či do centra alebo do okrajových častí mesta.

Príjazd k budove je z dvoch strán, s dostatočným počtom parkovacích miest, čo pre vašu prevádzku/sídlo/byt môže byť skvelým bonusom.

Budova bola v roku 2018 kompletne zrekonštruovaná a tak vás už nečakajú žiadne nemilé prekvapenia z ďalšou rekonštrukciou. Pri rekonštrukcii sa vymenila celá strecha, fasáda, rozvody kúrenia, vody a elektriky. Samozrejmosťou je aj obnova interiéru, ktorý ako môžete vidieť, je vo vynikajúcom stave.

Počas rekonštrukcie majitelia využili možnosť napojiť dom na solárne panely, ktoré znižujú prevádzkové náklady. Na prízemí je zdrojom vykurovania plynový kotol, ktorý ohrieva radiátory a na poschodí je k dispozícii podlahové kúrenie

Nakoľko sa jedná o polyfunkčnú budovu, je prízemná časť vhodná na vytvorenie akejkoľvek prevádzky, sídla firmy, nakoľko sa jedná o výnimočnú lokalitu a vaši klienti vás bez problémov nájdu. Prízemie disponuje výmerou 110 a skladá sa zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, kumbálom na chodbe, kancelárie, veľkej dennej časti (teraz fitness zóna), 2x šatník, samostatné WC a ďalšia komora. Nakoľko je táto časť momentálne prepojená s poschodím, je možné využívať obe poschodia súčastne pokojne aj na bývanie. Miesto terajšieho fitness môže byť naozaj krásna obývačka s krbom.

Na poschodie sa dostatneme po schodoch a ocitneme sa v priestrannej a otvorenej kuchyni spojenej s obývačkou, ktorej atmosféru dotvárajú vysoké stropy s trámami. Kuchyňa je samozrejme kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi, chladničkou, mrazničkou, umývačkou riadu, stropných digestorom či indukčnou varnou doskou.

Na poschodí sa okrem iného nachádzajú 2 veľké spálne a kúpeľňa s WC. Tento 3 izbový byt má výmeru 107m² a nájdete v ňom okrem iného aj klimatizáciu, podlahové kúrenie či krb. 

Aké máte možnosti využitia? Ako som spomenul vyššie, dnes sa jedná o polyfunkciu, kde prízemie môže slúžiť ako prevádzka a poschodie je vedené ako bytová jednotka. Čo vám však bráni užívať celú budovu ako rodinný dom? Možnosti využitia tejto budovy sú rôzne, avšak všetky stoja zato. 

Zavolajte mi

0911 337 969