Vyberte stranu

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

BERLÍNSKA ULICA č. 28

Dnes by som vám chcel ukázať byt, ktorý sa vymyká štandardom na tomto sídlisku a dnes by ste tu len tažko hľadali niečo podobné.

Dokonca je tu značne vyriešená aj otázka parkovania, ktorá je veľmi diskutovanou témou na sídlisku Ťahanovce. 

Videoprehiadka

úžitková plocha 79m²

3 metrová loggia

7. poschodie

klimatizácia

pivnica

kompletná rekonštrukcia

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

193 900 

Popis

Už len vďaka svojej výmere je tento byt veľmi zaujímavý, pretože úžitková plocha tohto bytu je 79m² a je to naozaj cítiť v každej izbe. Vďaka svojej výmere a veľkostiam izieb bolo možné zmeniť dispozíciu a z pôvodne 3 izbového bytu urobiť plnohodnotný 4 izbový byt. 

Zmena dispozície prebehla pred 4 rokmi, kedy sa realizovala aj kompletná rekonštrukcia celého bytu. Tá pozostávala z výmeny okien, podláh, nových stierok, výmeny elektrických rozvodov, nových dverí a zárubní a nainštalovania klimatizácie. Jednoducho všetko, čo si pri rekonštrukcii dokážete predstaviť, sa pred 4 rokmi aj zrealizovalo.

A čo to pre vás znamená? Že dnes sa stačí pohodlne nasťahovať a nemusíte riešiť nutné opravy, či ďalšie rekonštrukcie. 

Dispozícia bytu je veľmi vyhovujúca, pretože všetky 4 izby sú samostatné a prakticky riešené. Z veľkej vstupnej chodby (v ktorej je možné namontovať aj vstavanú skriňu), sa na ľavej strane nachádza hlavná spálňa a detská izba a na pravej strane je veľká obývačka spojená s kuchyňou a ďalšia detská izba s loggiou. Oproti vstupu do bytu na konci chodby sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa s rohovou vaňou. Hlavná spálňa a detská izba sú orientované na východ a obývačka, kuchyňa a detská izba s loggiou sú orientované na západ. To značí veľmi pekné presvetlenie bytu počas celého dňa. 

Byt sa nachádza na 7. poschodí z 8., teda na predposlednom poschodí a vďaka tomu si môžete vychutnávať krásny výhľad. Našťastie nie na susednú bytovku, ale na kopce či zapadajúce slnko. Ten si môžete vychutnať z 3 metrovej zasklenej loggie.

Keďže sa pred štyrmi rokmi presunula kuchyňa do priestrannej obývačky, spojili sa dve najviac obývané časti bytov a to kuchyňa s obývačkou. Tu trávi rodina najviac času a aj pri príprave večere môžete stále pozorovať svoje deti. Kuchyňa má v sebe zabudované spotrebiče, el. rúru, mikrovlnka, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, indukčnú varnú dosku a stropný digestor. Tu vám naozaj nebude nič chýbať. 

Pri rekonštrukcii sa nainštalovala do chodby aj klimatizačná jednotka, ktorá vás príjemne ochladí, ak to bude potrebné. 

 

Tento byt má naozaj výbornú polohu, pretože sa jedná o prvý vchod na ulici a preto je výhľad ničím nerušený. Okrem toho Berlínska ulica je vyhovujúca aj z hľadiska občianskej vybavenosti.

Po blízku je veľké futbalové ihrisko, ZŠ Bruselská či ZŠ Belehradská, MŠ Havanská, nákupná pasáž, kde nájdete doslova všetko poruke (obchod, lekáreň, poštu, domáce potreby atď.), LIDL a Billa sú naozaj len na skok.

A najväčšou výhodou bývania na tejto ulici je dostatok parkovacích miest. Byt sa navyše predáva kompletne zariadený. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica. 

Zavolajte mi

0911 337 969