Vyberte stranu

NA PREDAJ INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT
NA SÍDLISKU ŤAHANOVCE
SOFIJSKÁ ULICA č. 24

Dnes už nie je žiadnou novinkou, že investovanie do nehnuteľností sa oplatí a čoraz viac ľudí hľadá investičné príležitosti.

Avšak ako si vybrať tú správnu?

Možno práve táto ponuka bude ako stvorená pre vás.

Videoprehiadka

rozloha 39m²

pivnica

loggia

3. poschodie

kompletná rekonštr.

nízke náklady

Fotogaléria

Pôdorys

Cena:

DOHODOU

Popis

Tento 1 izbový byt sa na prvý pohľad zdá ako úplne obyčajný, ale skrýva v sebe veľa zaujímavých možností. Jednou z nich je možnosť skvelej investície, nakoľko bol tento byt neustále prenajatý a dnes može byt tento byt súčasťou vášho investičného portfólia.

39m² a pred 7 rokmi prešiel rekonštrukciou. Nové okná, elektroinštalácia, stupačky, nové stierky, nová kúpeľňa, to všetko zabezpečí okamžitú možnosť prenájmu. 

Nachádza sa na 3. poschodí a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, veľkej obývačky s výstupom na loggiu a samostatnú kuchyňu.

Tieto byty sú veľmi zaujímavé aj vďaka možnosti ich prerábky a zmeny dispozície. Presunutím kuchyne do priestoru terajšej obývačkovej steny nám vznikne spojená obývačka s kuchyňou a samostatná spálňa. Veľmi jednoduchým a nie veľmi nákladným spôsobom dostaneme razom 1,5 izbový byt, ktorý určite stúpne aj na hodnote.

Výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady (120eur/2osoby) a viacero menších parkovísk, na ktorých určite nájdete miesto pre vaše auto. Okolie bytu uspokojí vaše potreby, pretože poblízku máte Metro, Milk Agro, materské a základné školy, ihriská, MHD zastávku, Pizza Domček. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica v suteréne a pred bytom je vytvorená uzavretá chodba, ktorá je spoločná so susedom, no už tu si môžete zložiť svoje veci či bicykel.

Byt je ideálny aj ako štartovací byt a samozrejme aj ako investícia na následný prenájom

Zavolajte mi

0911 337 969