Vyberte stranu

NA PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM
S VEĽKÝM POZEMKOM 2046

OBEC SLANEC

Ak niekedy budete prechádzať cez obec Slanec, tak sa rozhodne zastavte a vyšliapte si na najvyšší kopec, na vrchole ktorého sa pýši zrúcanina Slaneckého hradu.

Vašu dušu pohladia neskutočné výhľady na okolitú prírodu, lúky, lesy a možno niekde zazriete aj dom, ktorý vám ponúkam na predaj na Pekárenskej ulici

Videoprehiadka

tichá ulica

krb

murovaná garáž

ovocné stromy

pozemok 2046m²

podlahová plocha 163m²

Fotogaléria

Pôdorys

Prízemie

1. poschodie

Cena:

158 000 

Popis

Obec Slanec sa nachádza 25km juhovýchodne od Košíc a po príchode do obce sa vám rozžiari srdce. Nielen samotná obec, ale aj okolie pohladí každú dušu. Lúky, lesy a kopce obklopujú túto obec a na jednom z týchto kopcov sa pýši Slanecký hrad resp. jeho zrúcanina, ktorá prechádza rekonštrukciou.

Skúste sa niekedy na tento hrad vybrať a pokochať sa nádherným výhľadom a určite počas toho zazriete aj dom, ktorý vám ponúkam na predaj na Pekárenskej ulici, ktorá je veľmi tichá a nachádza sa mimo rušnej hlavnej cesty.

Jedná sa o klasický rodinný dom zo 70tych rokov, ktorý vám ponúka okrem dostatočnej podlahovej plochy 163m² aj veľký 20árový pozemok, na ktorom môžete robiť čokoľvek. Ak ste fanušikom sadenia a ovocných stromov, tak vám gratulujem k bohatej každoročnej úrode, pretože na pozemku sa nachádzajú desiatky ovocných stromov, skleník a pokojne si tu môžete zasadiť aj zemiaky.

Naopak ak ste moderná rodinka, ktorá potrebuje takýto pozemok pre výbeh svojich psíkov, alebo sa vidíte ako grilujete v altánku a vaše deti skáču do bazéna, tak toto všetko tu je možné. 

Samotný dom disponuje výmerou 163m² a dispozične ho vieme rozdeliť na prízemie, kde nájdeme zádverie, kuchyňu s ktorej sa dostaneme do kúpeľne. Kúpeľňa bola pred rokom zrekonštruovaná a je spojená s toaletou a okrem toho tu nájdete aj novší plynový kotol. Na prízemí ešte nájdeme obývačku s krbom, z ktorého sú prieduchy aj na vrchné poschodie a teda tento krb pohodlne vyhreje celý dom. Poslednou miestnosťou a zároveň  najväčšou je hlavná spálňa s výmerou 30m². Na poschodí na nachádzajú 3 obytné miestnosti, z jednej z nich je výstup na balkón orientovaný na cestu. V každej izbe sa nachádza miesto na úložný priestor, kde viete schovať čokoľvek.

Dom je vo veľmi dobrom stave a je možné v ňom okamžite bývať bez nutných opráv. To vám dáva možnosť si tento dom už len vizuálne doladiť podľa seba a užívať si krásne večery pri krbe s rodinou.

Exteriér domu ponúka ešte menšiu zakrytú terasku pri vstupe do domu, v zadnej časti murovanú garáž pre vaše auto, pivnicu a nad garážou je vytvorená veľká terasa, ktorú je možné prepojiť s domom, zastrešiť a vznikne super miesto na raňajky či večerné posedenie. Dom je napojený na obecnú vodu, elektrinu a plyn a odpad je riešený formou žumpy, ktorú vyprázdňujú približne 2-3x ročne.

V dnešnej dobe je takýto veľký pozemok vzácny a mať k nemu aj dom, do ktorého nie je potrebné investovať desaťtisíce eur a realitívne okamžite sa doňho nasťahovať, to je naozaj skvelé. Ak to ešte spojíme s krásnym okolím, kompletnou občianskou vybavenosťou (lekáreň, ZŠ a MŠ, Fresh, parky, hrad, zdravotné stredisko), tak nemáte nadčím rozmýšľať.

Navyše samotná Pekárenská ulica je veľmi tichá a prechádza ňou doslova len ten, kto na nej býva. To vám dáva istotu pokojných večerov, bez hluku áut a s pocitom, že vaše deti môžete pokojne nechať sa hrať na ceste.

Zavolajte mi

0911 337 969